Masáže Smíchov

Thajské masáže na Smíchově

Tradiční umění thajské masáže se téměř v nezměněné podobě praktikuje déle než tisíc let. Je součástí rodiny orientálních procedur založených na léčebné teorii vnitřních toků energie a energetické rovnováhy. Thajská masáž zbavuje pocitu únavy, odstraňuje svalové křeče a nervové napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, činí svaly, klouby a šlachy volně ohybné. Masáže provádějí speciálně vyškolené terapeutky z Thajska s dlouholetými zkušenosti z vybraných masážních center v Bangkoku a vyhlášených SPA resortů po celém Thajsku.

Masáž si zarezervujte a uhraďte na vstupní recepci, nebo na telefonním čísle: 602 511 810

» Rezervovaný čas je čas začátku masáže, proto se dostavte cca 15 minut před domluveným časem rezervace, abyste se v klidu mohli převléknout nebo osprchovat.

» Masáž může být zkrácena, aniž by se měnila její cena (pokud není dodržen čas začátku masáže).

» Vše potřebné na masáž Vám zapůjčíme.

» V den masáže dodržujte pitný režim a nejezte alespoň 2 hodiny před masáží.

» Na masáž je vhodné sundat všechny šperky. Zvažte proto, jestli je nutné si je v den masáže brát. Přesto pokud máte nějaké cennosti, přesvědčte se při odchodu, zda-li jste si je nenechali v šatní skříňce, ve sprše, v županu… Za odložené věci nemůžeme ručit.

» Jste-li po jakékoliv operaci nebo se léčíte se srdečními problémy, vysokým krevním tlakem, kloubními problémy, cukrovkou, epilepsií, rakovinou nebo jiným vážným onemocněním, konzultujte vždy účast na masáži nejprve s Vaším ošetřujícím lékařem. Vaše případné zdravotní problémy či omezení nahlaste na recepci při příchodu, nikoliv Vaší terapeutce. Pokud nás nebudete informovat o žádných zdravotních omezeních, budeme k Vám přistupovat jako ke zdravé osobě s průměrnou fyzickou kondicí odpovídající Vašemu věku a nemůžeme nést odpovědnost za případné obtíže, které Vám v důsledku zamlčení informací o Vašem zdravotním stavu provedením masáže vzniknou.

» Pokud se potýkáte s počínající virózou, přesuňte si masáž na vhodnější termín.

» Thajská masáž je masáži tlakovou. Pokud terapeutka objeví při masáži zatuhlá místa, bude se jim věnovat intenzivněji. Není cílem od bolestivých míst odejít, ale tato místa uvolnit, aby masáž měla očekávaný regenerační účinek; i správně provedená masáž tedy může být do jisté míry bolestivá, a to nejen v jejím průběhu, ale i po jejím skončení.

» Po masáži je vhodné chvíli relaxovat a doplnit tekutiny pro odplavení toxinů z těla.

CENÍK ( zaváděcí ceny )

30 minut   300 Kč

60 min      600 Kč

90 min     900 Kč 

 

THAI – Thajská masáž tradiční

45, 60, 90 minut
probíhá na žíněnce
oblečení na masáž dostanete od terapeutky, převléknete se přímo v masážní místnosti

Tlaková masáž přes oblečení probíhá na masážní žíněnce na zemi, terapeutka působí silou na tlakové body, protahuje svaly i šlachy, uvolňuje páteř, terapeutka používá prvky akupresury i jógy.

 

AROMA – relaxační olejová masáž celého těla

60, 90 minut
probíhá na masážním stole
jednorázové prádlo dostanete od terapeutky

Aromaterapeutická masáž je velice vhodná zejména k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí a stresu, k psychickému povzbuzení a odplavení únavy. Dále se užívá k posílení imunity, prevenci proti infekčním onemocněním a zánětům, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

 

BACK – masáž zad na stole nebo na žíněnce

30, 45, 60 minut
30/45 minut tlaková masáž přes oblečení
60 minut bylinná masáž zad – terapeutka zapůjčí kalhoty, masáž probíhá na masážním stole

Ulevte svým zádům speciální kombinací masážních technik zaměřených na šíji, ramena, křížovou a bederní oblast. Nahřáté bylinné balíčky (pouze u varianty 60 min.) působí do hloubky a spolu s kafrovo-mentolovými mastmi a aromatickými oleji uvolňují zatuhlé svaly. Pravidelné opakování procedury může přinést úlevu od chronických potíží zad.

 

RITUAL  – povzbuzující horká bylinná masáž celého těla.

90 minut
terapeutka poskytne jednorázové prádlo, masáž probíhá na masážním stole

Balíček thajských bylin zahřátý nad párou příjemně voní, jitří smysly a proniká do dýchacích cest. Ohřáté bylinné balíčky působí po přiložení na tělo do hloubky, otevírají póry, nahřívají zatuhlé svaly a klouby, uvolňují napětí v těle. Následuje olejová masáž revitalizující mysl a harmonizující tělesné pocity.

 

FOOT – Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech − reflexologie

30, 45, 60 minut
terapeutka poskytne tričko a kalhoty
masáž probíhá na žíněnce

Skrze reflexní body na chodidlech terapeutka ovlivní vnitřní toky energie všech vnitřních orgánů těla, při 60ti min. Variantě masáž zahrnuje u uvolnění zad, ramen, páteře i hlavy.